Loading...
   

World's most neutral vodka

Welcome to the world of X Vodka Austria
Title of Image

PREMIUM QUALITY VODKA

Nasza wódka premium z ziemniaków prezentuje się szlachetnie w matowo-czarnym kolorze, symbolizującym bogatą ziemię, w której dojrzewają nasze wysokiej jakości ziemniaki. Wybieramy tylko najlepsze ziemniaki do rafinacji poprzez naszą 12-stopniową destylację, a następnie 30 przejść naszej zaawansowanej technologicznie filtracji węgla aktywnego. W następnym kroku wódka przechodzi przez złoty filtr, osadzony diamentami, co nadaje wódce ostatnią szlachetną nutę. Proces ten prowadzi do wyjątkowo miękkiego i pikantnego smaku. Mocna na języku, nasza ziemniaczana wódka jest również jędrna i mocna – co odróżnia ją od wódki pszenicznej. Konsystencja mówi sama za siebie z aksamitną czystością. Wysokiej jakości spirala przesuwa się po języku z niezrównaną czułością i niepowtarzalnym smakiem. Idealna wódka premium, aby cieszyć się na każdą okazję.

  • ZAWARTOŚĆ ALKOHOLU: 40%
  • DESTYLOWANEJ: x 12
Title of Image

HIGH QUALITY VODKA

Nasza wyjątkowa pszeniczna wódka, atrakcyjnie butelkowana z czerwonym X – nawiązaniem do zasadzonej wiosną, dobrze czerwonej odmiany pszenicy letniej – stale rośnie w letnim słońcu i jest zbierana pod koniec sierpnia i na początku września na polach ekologicznych w szczycie dojrzałości i starannie dobrane do przetwarzania. Obejmuje to 6-stopniową destylację, a następnie 30-krotną technikę filtrowania, aby usunąć wszelkie przypalone i gorzkie nuty ze smaku. Wódka jest bardzo lekka na języku, zaopatrzona w świeżą nutę. Doskonale współgra z potrawami wszelkiego rodzaju – idealnie wszechstronnym, rześkim i czystym. Bez żadnego posmaku, czysta i nie schłodzona czysta przyjemność.

  • ZAWARTOŚĆ ALKOHOLU: 38 %
  • DESTYLOWANEJ: x 6

X VODKA HISTORIA

„Made in Austria“.

W 2014 roku zdecydowali sie czterech odważnych przedsiębiorców połączyć swoje zasoby, aby połączyć swoje doświadczenie i całą swoją kreatywność, aby utworzyć nową innowacyjną markę wódek wysokiej jakości dla wymagających i przyjemne zorientowanych amatorów alkoholi. Ciężka praca jest X-Vodka Austria, pierwszy wysokiej premii marki wódki “Made in Austria”. Im szersze i bardziej złożona oferta na rynku spirytusowym, tym więcej zwolenników można znaleźć w powieści, jest ograniczającą z tłumu innowacyjnych produktów. Zrobiliśmy to naszą misję, aby stworzyć unikalną linię wódka z prawej know-how destylator wzorcowej, która oferuje subtelnego wyrafinowania nie tylko doskonałą bazę dla koktajli, ale także generuje czysty na lodzie Unikalne znakomitą kuchnię, a tym samym nawet najwyższe Spełnij wymagania dotyczące jakości i smaku. Nasza grupa docelowa to eksperci z wyrafinowanych smakoszy, którzy chcą inwestować w znakomitym doznania smakowe. Luksus w przystępnej cenie – taka jest nasza wizja i to, na co nam zależy od naszej nazwy.

INNOWACJA POPRZEZ DOŚWIADCZENIE

Najważniejsze, że staramy się zapewnić jak najlepszą jakość.

Powitanie geniuszu, dużo ducha przedsiębiorczości i nieograniczone zaufanie do partnerów jako solidnej podstawy, a także silne wyczucie estetyki, to składniki receptury na sukces naszej współpracy. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby kształtować naszą wizję i doskonale odzwierciedlać ducha marki. Innowacyjne pomysły są udostępniane, oceniane i natychmiast wdrażane. Kreatywność jest dla nas nieocenionym atutem, a nasi pracownicy są podstawą naszego systemu wartości, na którym bazujemy. Przyjmujemy każde wyzwanie, aby zapewnić najlepszą jakość. Czekamy na konstruktywne opinie. Bo tylko w ten sposób możemy sprostać naszym własnym roszczeniom, by stać się jeszcze lepszymi. W ten sposób przywiązujemy ogromną wagę do przejrzystej i ukierunkowanej komunikacji, zarówno wewnętrznej, jak iz naszymi partnerami biznesowymi i klientami – ludźmi, których zaufanie i zadowolenie są codziennymi zachętami i najwyższą wartością.

X-Vodka austria

World's most neutral Vodka

DRINK RESPONSIBLY - X VODKA AUSTRIA